Genc prelvukaj ama

Genc prelvukaj ama смотреть последние обновления за сегодня на .

Eni Koci feat Genc Prelvukaj - Ama

2597296
12509
209
00:02:54
22.05.2022

Produced by: Genc Prelvukaj Lyrics: Genc Prelvukaj Video: Black Fish Guitar: Astrit Stafa Special thanx: Hidden Hill Villa Henri Gjata Sezer Hair Kunora Weddings Saime Buleshkaj Adelina Kastrati Event Decor Istudio Agron Hair Artist Sasch Brands Prishtina Meguana Sport

Ama

11886
86
0
00:02:45
16.05.2022

Provided to YouTube by TuneCore Ama · Genc Prelvukaj & Eni Koci Ama ℗ 2022 Black Fish Entertainment Released on: 2022-05-17 Auto-generated by YouTube.

Genc Prelvukaj feat. Eni Koci - Vetem ti

7218064
31374
616
00:03:30
14.10.2017

Itunes: 🤍 Spotify: 🤍 Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Genc Prelvukaj & Eni Koci Video : Black Fish Entertainment Language - Albanian C - Black Fish Entertainment Styling : Glam by Eni & Greta MUA : Elona Balaj 🤍facebook.com/gencprelvukajkosovo 🤍facebook.com/blackfishks 🤍facebook.com/EniKociOfficialPages Special thanx : Hotel Deluxe TFM Lori

Genc Prelvukaj - Eskorta

10350940
30466
1280
00:03:22
06.02.2020

Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Genc Prelvukaj Video : Black Fish 🤍 🤍 Special thanx : Kos Trade Jagermeister X Sallon Minimax Prishtine Star Hill Hotel MMA Cosmetics

Xing me Ermalin 108 - Genc Prelvukaj, Eni Koçi

610576
2006
01:16:34
17.02.2019

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Genc Prelvukaj feat Eni Koci - Harrove (Official Video)

3718218
13750
320
00:03:07
19.10.2018

🤍 Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Eni Koci & Genc Prelvukaj

Xing me Ermalin/ Genc Prelvukaj tregon si u njoh me Eni Koçin

156697
00:04:44
16.02.2019

Këngëtarët Genc Prevukaj dhe Eni Koçi janë çifti më i ri i showbizit shqiptar. Ata janë përfolur shumë në media për lidhjen e tyre, por pavarësisht komenteve çifti ka preferuar të mos flasë shumë rreth saj. Sot Genc Prevukaj ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan nga ku rrëfeu se si është njohur me Enin. Këngëtari tha se njihej në distancë me Enin për shkak se i përkasin së njëjtës fushë, ndërkohë që shtoi se takimi i parë mes tyre ka qenë në një koncert në Amerikë. Ermal Mamaqi: Si na i morën vajzat më të mira këta të Kosovës ne? Na vjen të qajmë. Si u njohe me Enin se na rri në zemër si pyetje? Genc Prevukaj: Jemi njohur si artistë në distancë dhe më pas jemi takuar në një koncert në Amerikë. Kemi patur disa koncerte të suksesshme atje. Pastaj ka vazhduar komunikimi. Ky ka qenë fillimi i njohjes./tvklan.al

Genc Prelvukaj feat Lyrical Son - Anderr

7673674
29431
529
00:03:54
13.05.2018

Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Genc Prelvukaj & Lyrical Son Video : Black Fish Entertainment Executive Producer : Genc Prelvukaj Country : Kosovo Language : Albanian Teksti : Sa kujtimet i kam me ty Prej ditve tona Sa kujtimet i mbajme te dy Prej ditve tona Ti erdhe sikur anderr anderr anderr E u zhduke sikur anderr anderr anderr Na jemi nda po prap nzemer tmaj Dita jeme nuk osht komplet kur ti sje pjese e saj Sa kisha dashte me kthy kohen prej fillimit Vec mos mi lon hejterat tone me ia arrite qellimit Se mka marre malli per syte e tu, syte, ej syte e tu Sa keq mvjen kur sje me mu, ej sje me mu, ej sje me mu Sa kisha dashte me tpa sonte ne afterparty Me tu afru e me te thane zemer im sorry E me tu lute me ia nise prej fillimit Krejt prej fillimit krejt prej fillimit Sa kujtimet i kam me ty Prej ditve tona Sa kujtimet i mbajme te dy Prej ditve tona Ti erdhe sikur anderr anderr anderr E u zhduke sikur anderr anderr anderr Paramendo sot, mos tishim kon te ndame na Ty ta kisha pasite kycjen ne tmajte nven tsajna Kujtime tvjetra me ty hala te kthjellta panorama Shume reale me kon andrra Smuj me thon qe spo mkujtohet sdomethon qe bash ton kohen O fuckit alkooli o ka fole Sdu me pi mo po teprohet,sa here shishet po harxhohen Mkthehet filmi mthehet zemra bona hor Hala mendjen une te ti Dy fije shprese jepmi ke thon je kon I vetmi Sot nuk jom i njejti Me mujte me kthy kohen se tash e di sa vlen ti Per mu qe si anderr ke ardhe e si anderr ke shku Per mu qe si anderr ke ardhe e si anderr ke shku Sa kujtimet i kam me ty Prej ditve tona Sa kujtimet i mbajme te dy Prej ditve tona Ti erdhe sikur anderr anderr anderr E u zhduke sikur anderr anderr anderr

Eni Koçi: Nga Marrëdhenia me Djalin e Genc Prelvukajt Deri te SEKRETET e Lidhjes

14166
120
9
00:03:06
22.07.2021

#enikoçi#gencprelvukaj#sekretet#

Eni Koci -e Kall Habibi

303052
3410
40
00:00:14
27.04.2022

Genc Prelvukaj & Mimoza Shkodra - Mona Lisa

2684047
13273
192
00:02:44
27.12.2021

Produced by : Genc Prelvukaj Associate Producer : Granit Ismajli Lyrics : Genc Prelvukaj Video: Black Fish Special Thanx : Bamboo-Prishtine ❌ Follow Genc Prelvukaj : 🤍 ❌ Genc Prelvukaj on Facebook : 🤍 ❌ Mimoza Shkodra on Instagram : 🤍 ❌ Follow Black Fish on Instagram : 🤍 ❌ Follow Granit Ismajli on Instagram : 🤍

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë një sekret nga martesa e tyre

1707
8
0
00:01:07
18.05.2022

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të dashur shqiptar. Dyshja e famshme janë prej disa vitesh bashkë. Së fundmi, dyshja e famshme kanë ndarë disa fotografi të veshur si nuse dhe dhëndër ndërsa kanë zbuluar dhe një sekret që nuk e kemi ditur më parë. Edhe pse dihej se ata janë martuar ligjërisht nuk dihej se ata kanë lidhur kurorë që nga viti 2019. Këtë detaj e kanë zbuluar vetë ata krahas fotografive që kanë publikuar. Mr & Mrs Prelvukaj. Të martuar që prej vitit 2019″, ka shkruar çifti krahas fotove. Kujtojmë që pak kohë më parë, kur u pyet se kur do të bëjnë një dasmë, Eni tha: “Nuk besoj se do të bëj dasmë. Çdo ceremoni simbolike e kemi bërë vetëm me familjet tona.”

Genc Prelvukaj - Ylli e Hana (Official Video)

6455525
20409
452
00:03:37
06.01.2019

Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Genc Prelvukaj Video : Black Fish Entertainment Year : 2019 C - Black Fish Entertianment Linku per te gjitha platformat digjitale : smarturl.it/ylliehana Social Media : 🤍 🤍 🤍 🤍

Etnon feat D Master - Le per mu mama

9557649
31686
1491
00:03:30
08.06.2012

Produced by : Genc Prelvukaj Viti i realizimit : 2007 Black Fish Entertainment Facebook pages : Black Fish : 🤍 Etnon : 🤍 Genc Prelvukaj : 🤍 Twitter : Black Fish : 🤍 Etnon : 🤍 Genc Prelvukaj : 🤍

Eni Koci feat Dani - Vone

689351
5572
108
00:03:30
13.03.2022

Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Genc Prelvukaj Video : Black Fish Guitar & Bouzouki: Astrit Stafa Special thanx: Boho - Prishtina M.U.A. Glam Fjolla 🎤 Connect with Eni : Instagram ► 🤍 Facebook ► https://🤍

Genc Prelvukaj feat NRG Band - Dashnia jeme

8764501
19628
402
00:03:27
21.06.2018

Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Genc Prelvukaj Language : Albanian Country : Republic of Kosovo Executive Producer : Genc Prelvukaj Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 Social Media : 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍

Eskorta

258000
886
6
00:03:18
09.02.2020

Provided to YouTube by TuneCore Eskorta · Genc Prelvukaj Eskorta ℗ 2020 Black Fish Entertainment Released on: 2020-02-05 Auto-generated by YouTube.

Greta Koci - Motra ime

6878515
33086
890
00:03:01
01.05.2022

STREAM / DOWNLOAD 🤍 🤍 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ FOLLOW GRETA KOCI 🤍 🤍 🤍 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Music & Lyrics: Greta Koci Arrangement: Edlir Begolli Video by: Magic Production Make Up: Henri Gjata Hair: Sezer Hairstyle Styling: Walone Fashion Group Decor: Sara Event Special Thanks: Salon ARBA Diamond Dental Markata e Peshkut ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ United Records © 2022 | All Rights Reserved | Official Music Video 4K #GretaKoci #AlbanianMusic #MotraIme

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë martuar në fshehtësi, habit me deklaratën për dasmën

5610
15
0
00:01:02
06.09.2021

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë kthyer në një prej çifteve më të dashur për publikun shqiptar dhe çdo e re nga lidhja e tyre përbën kuriozitet

Genc Prelvukaj - Shpirtin e zi

5969621
24054
501
00:03:15
03.01.2020

Produced by : Genc Prelvukaj Video : Black Fish Entertainment Versioni origjinal i refrenit : Ardian Rexhepi - Shpirtin e Zi Album : Gentivs II Albumin "Gentivs 2" mund ta degjoni edhe ne : Ne Spotify: 🤍 Ne Apple Music: 🤍 Ne Itunes: 🤍 Ne Tidal: 🤍 Ne Deezer: 🤍

Genc Prelvukaj ft. Blasta & Granit - Kalle

875540
4612
149
00:02:23
23.06.2022

Produced by: Genc Prelvukaj & Granit Ismajli Lyrics : Genc Prelvukaj & Blasta Solo : Blerim Haziri Video : Black Fish C-Black Fish Special Thanx: Kostrade Jack Daniels IAS Watches

GENA x GENC PRELVUKAJ - DOMINICANA (Official Video)

1689225
9290
291
00:02:58
16.06.2022

✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 - GENA x GENC PRELVUKAJ - DOMINICANA (Official Video) Fole Publishing - 🤍 _ Connect with GENA: Instagram ► 🤍 Fanpage ► 🤍 Connect with GENC PRELVUKAJ : Instagram ► 🤍 Connect with FOLE PUBLISHING: Instagram ► 🤍 _ MUSIC PRODUCED: GENTI MYFTARAJ MUSIC: GENTI MYFTARAJ & GENA MELODY LINE: GENTI MYFTARAJ & GENA & GENC PRELVUKAJ LYRICS: SEBI & GENC PRELVUKAJ MASTER: ELIO-N VIDEO: MAX PRODUCTION EDITING & COLOR GRADING: SAMI LEKA STARRING: ELVIRA CETA CHOREOGRAPHY: ANDI MURRA QUEST STYLE CREW EXECUTIVE PRODUCER: LORENA BRAHIMAJ Published by : Folé Publishing _ Lyrics: Ajo don fiesta si Latina Te dehet me tekila blu Ajo eshte femer ekzemplare dhe ska momente deja vu (2 here) E papame fare E papame fare Si domenikane do me ekzaltoj Bomba Trupin si dominicane bomba Si sirene n' Copacabana Bomba Fresh si lule n' Havana Ajo Loco loco Bomba Trupin si Dominicana Chica Chicka n'Punta Cana Ti kafshon si piranja Ajo Aje aje aje.. Buza jote shijen Mango Lets bayla bayla Tango Nuk don burra me Lambo Femen diablo Goten Jack me nji puro Po m'pelqen te lo huro Me ty ndjehem big macro Mendjen po ma merr Sa mire po t'rrin tattoo-ja Permbi tangat e tuja Sdu me tpreke duart e huja Asnjehere Ja nisim paralojes Larg paranojes Ata qe m'afrohen me m'nxjerre prej lojes Pah pah pah shuplaka gojes (2 here) E papame fare E papame fare Si domenikane do me ekzaltoj (2 here) Bomba Buza jote shije mango Bomba Let’s bayla bayla Tango Bomba Femen diablo Ajo Loco loco Aje aje aje _ ℗ & © GENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #Gena #GencPrelvukaj #Fole

Genc Prelvukaj & Aurela Gace - Adrenaline (Official Video)

5187692
28392
623
00:03:29
25.06.2019

Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Genc Prelvukaj Video : Black Fish Entertainment Recorded at : Black Fish Studios & United Records Asistente ne prodhim : Ridvan Saqipi, Sokol Bimi, Estto, Jimmy, Granit Ismajli & Eni Koci. Teksti : Si dragon me flatra, tmerr si shtrengata Vij me zjarr ndore sikur Gjin Bua Shpata Kapiten me grada, tingujt i kom t`arit Flake shamia e beqarit, kur bijne daullet e shqiptarit Zjarr i madh ndizet jashte Kur shqiptaret behen bashke Kam nje zemer nje dashuri Jeton ne Jug e rreh ne Veri Jetoj bashke me melodine Vij nga Vlora ne Prishtine Shoh perpara ne pafundesi Por kurre nuk harroj nga vij Ritmin ti mbaje, mbaje Gjakun e kemi zjarr ne, zjarr ne Ritmin ti mbaje, mbaje Vendi merr flake me ne Aaaaaaaa Feste e madhe Adrenaline Aaaaaaaa Sonte ta harrojme merzine Ne nje are o moj ne nje lendine Trendeline e moj trendeline Dibra e jep lajmin, malet hapin zjarrin Shpata jone Ilire e then Jataganin Peja rreh tupanin, Kruja merr nishanin Sot Jugu e Veriu e ngjyrosin xhamadanin T`rritun neper lufta, e fjalte i kemi t`urta Gjakun e kemi zjarr si n`Vranine Oso Kuka Besen mos ma prek Se gjoksi i armikut te na cahet me fishek Ritmin ti mbaje, mbaje Gjakun e kemi zjarr ne, zjarr ne Ritmin ti mbaje, mbaje Vendi merr flake me ne Aaaaaaaa Feste e madhe Adrenaline Aaaaaaaa Sonte ta harrojme merzine

Hallall E Ke

7763
46
0
00:03:49
10.11.2021

Provided to YouTube by TuneCore Hallall E Ke · Genc Prelvukaj Hallall E Ke ℗ 2020 Black Fish Entertainment Released on: 2020-04-04 Auto-generated by YouTube.

Kalle

17051
122
0
00:02:28
22.06.2022

Provided to YouTube by TuneCore Kalle · Genc Prelvukaj Kalle ℗ 2022 Black Fish Released on: 2022-06-21 Auto-generated by YouTube.

Genc Prelvukaj - Dilema

27349672
115246
1410
00:03:17
05.08.2019

Instagram : 🤍 Facebook : 🤍 Twitter : 🤍 Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Genc Prelvukaj Album : Gentivs 2 Video : Black Fish Entertainment Recorded at Black Fish Studios Special Thanks : Select Hill Resort - Tirane Zociac Club - Durres Tirana Fashion Models Albumin "Gentivs 2" mund ta degjoni edhe ne : Ne Spotify: 🤍 Ne Apple Music: 🤍 Ne Itunes: 🤍 Ne Tidal: 🤍 Ne Deezer: 🤍

Etnon - Million

2343857
7604
212
00:03:35
15.10.2015

Produced by : Genc Prelvukaj Year : 2015 Language : Albanian Country : Republic of Kosovo Rights : Black Fish Entertainment 🤍facebook.com/etnonkosovo 🤍facebook.com/blackfishkosovo 🤍facebook.com/gencprelvukajkosovo instagram/etnonofficial 🤍twitter.com/gencprelvukaj I want a million Spo du me prit rroge kur bohet i pari Jom lodhe tu e pa kojshine me ferrari Me femen tmire a ky djali nuk ka shmek Ajo rrin me to vec pse ja mushe gojen lek Sdu me pase neser, du nkohen e tashme Me udhetu neper bote si minister i punve tjashtme Du me pase lek merre vesh flleshin Une ta fali tangon lema ti mu keshin E di mvyn rolex unaza gllanc Sdu me veshe mo Tommy, Armani fallc Spo du mo kredita, nborxhe mu lidhe E du vec nji milion krejt problemet mi zgjidhe I want a million Duart nalt per nji milion Spo du me vete sa esht hymja para club-it Ja du eren pares ma shume se Snoop-i rabit ( Whooh ) Me to e silli boten Nese i kom paret kurkush sma blen voten Whooh im in love with a money Lekte e bojne tveten Im in love with a money Po du mi pase nji milion nllogari Mu rrehe me polic e mu mbrojte ne liri Du me pase firme krejt femna ne staf Nese kom grip hajde me mpa me zarf Boronicat mbaj per veti se mu mvyjne te holla Ami nji milion e msheh shnosh si molla I want a million Duart nalt per nji milion Ma shume i du lekt se Vildanja pozen Nsasi tpareve e du overdozen Me ni milion mahalles ja paguj nxemjet Edhe Ledrit ja zgjidhi 100 problemet Whoooh me pase lek neper grushta Tona modelet i boj shoqe te ngushta Mvyn nji milion se me to i boj dhjete Mvyn nji milion se me to i boj krejt Sdu me pase shef du me pase puntore Du me bo qef me lek neper dore Me pase anijen teme sigurimin e fshtire Ami nji milion edhe bohna burre i mire I want a million Duart nalt per nji milion

Genc Prelvukaj - Bekim

96695
1238
75
00:02:31
25.09.2020

Album : "Gentivs 2" Produced by : Granit Ismajli Teksti : Genc Prelvukaj Mix & Master - Genc Prelvukaj Teksti : Nuk jam shok i pushkes, ushtarak As i frontit e plumit as varres me gjak Bekim une jam vec nji burre Qe kronikat mbi gure s`ti harron kurre Kur vdekja sillej afer kemishes Erdhe zjarr si rrufe prej Berishes Me trimni qe ti pelcet venat Si luan qe i shpartallon hienat "Shok" emri yt i sfidon mitet Si shqiptar qe vdes e nuk koritet Burre i dheut, trim i rralle Qe per lire e puthe vdekjen ne balle Heronjte kurre nuk vdesin N`zemrat tona mbesin Je gjaku im Respekt deri ne amshim Shihemi pertej Bekim Grin vetima prej malit, gjaku i pike fletes Gjoksin perpara kur vjen ora e dekes Zjarr e pushke, nder bjeshke t`zanes Bekim, i bekum` gjini i nanes Ndesh fisheku neper eshtna Histori e madhe me gjak neper rreshta I jep force edhe gurit Nihet kanga si renkimi burrit Fluturon drejt lavdise si shqiponja drejt bregut N`gjak e komb e fis i Skenderbegut Me shpirt t`madh, njeri prej dheu Qe cohet prej te dekunve kur i preket atdheu Heronjte kurre nuk vdesin N`zemrat tona mbesin Je gjaku im Respekt deri ne amshim Shihemi pertej Bekim Albumin "Gentivs 2" mund ta degjoni edhe ne : Ne Spotify: 🤍 Ne Apple Music: 🤍 Ne Itunes: 🤍 Ne Tidal: 🤍 Ne Deezer: 🤍 Kjo kenge i dedikohet Bekim Berishes dhe te gjithe heronjeve te luftes per clirimin e Kosoves.

Top News - Eni Koçi e Genc Prelvukaj të martuar... Detaji që shton dyshimet dhe i nxjerr zbuluar

4876
35
0
00:00:56
17.07.2021

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #EniKoçi#GencPrelvukaj#TopChannel

Rrezja Jeme

1419
12
0
00:02:38
23.07.2021

Provided to YouTube by TuneCore Rrezja Jeme · Genc Prelvukaj Gentivs II ℗ 2021 Black Fish Released on: 2021-07-24 Auto-generated by YouTube.

Genc Prelvukaj-Dilema

52
3
0
00:03:17
22.11.2019

Etnon feat Sinan Vllasaliu & Astrit Stafa - Falma nje jete

20190928
37205
815
00:04:06
24.06.2015

Produced by : Genc Prelvukaj Music Assistants :: Astrit Stafa & Filloreta Raçi Lyrics : Genc Prelvukaj Video : Black Fish Entertainment Language : Albanian Country : Republic of Kosovo Year : 2015 Sponsors : Fibula - Travel Agency Sueno Hotels - Belek - Turkey Roberto Cavalli - Votka Kos Trade Albanian Trade Golden Hotel - Prishtina Social media pages : 🤍facebook.com/etnonkosovo 🤍facebook.com/blackfishkosovo 🤍facebook.com/gencprelvukaj

Ylli E Hana

64773
215
1
00:03:37
16.02.2020

Provided to YouTube by TuneCore Ylli E Hana · Genc Prelvukaj Ylli E Hana ℗ 2019 Black Fish Entertainment Released on: 2019-01-05 Auto-generated by YouTube.

Eni Koci ft. Genc Prelvukaj - Shi bie ne Tirane

2236085
24041
276
00:04:00
15.12.2017

Stream/Download 👉 🤍 #ENIKOCI #SHIBIENETIRANE

Romeo ft Ermal Fejzullahu - Më e Mira (Official Video)

6685056
38891
1010
00:02:36
18.06.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗥𝗼𝗺𝗲𝗼 𝗳𝘁 𝗘𝗿𝗺𝗮𝗹 𝗙𝗲𝗷𝘇𝘂𝗹𝗹𝗮𝗵𝘂 - 𝗠𝗲 𝗲 𝗠𝗶𝗿𝗮 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗟𝗗 & 𝗥𝗢𝗠𝗘𝗢's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 & 𝗥𝗢𝗠𝗘𝗢 🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗥𝗢𝗠𝗘𝗢 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗘𝗥𝗠𝗔𝗟 𝗙𝗘𝗝𝗭𝗨𝗟𝗟𝗔𝗛𝗨 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔​ : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔​ : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 ℗ & ©️ DONALD & ROMEO & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #RomeoVeshaj #ErmalFejzullahu #Folé

Genc Prelvukaj - Sa here

600347
6719
166
00:02:51
03.03.2021

Album: Gentivs 2 Special thanx to : Muharrem Ahmeti & Xoxo Original song : 🤍 Video : Black Fish Lyrics : Genc Prelvukaj & Xoxo ❌ Follow Genc Prelvukaj : 🤍 ❌ Follow Black Fish : 🤍 ❌ Genc Prelvukaj on Facebook 🤍 ❌ Follow Muharrem Ahmeti : 🤍 Albumin "Gentivs 2" mund ta degjoni edhe ne : Ne Spotify: 🤍 Ne Apple Music: 🤍 Ne Itunes: 🤍 Ne Tidal: 🤍 Ne Deezer: 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
genc prelvukaj ama Шаг разбор фильма работа в сша новости гта онлайн новости неигры позов угадай по эмодзи неигры новая серия неигры бебуришвили неигры абрамов Олег Газманов неигры 2 выпуск galar gala music video первые роды настик gala music node rewards gala music node gala music